Przypadki Roberta R.

Robert Rozmus przedstawia "Przypadki Roberta R." 

 

„Przypadki Roberta R.” sceniczna biografia aktora przedstawiona w niebanalnej formie. Jest to muzyczna opowieść o marzeniach, tęsknotach, dokonaniach i postanowieniach, o perypetiach miłosnych, niespełnionych nadziejach, mniejszych i większych sukcesach – krótko mówiąc – o blaskach i cieniach  życia artysty…

 

Spektakl muzyczny Roberta Rozmusa, łączy w sobie lekkość programu estradowego z wykwintnością sztuki teatralnej. Dowcipna, autoironiczna historia przeplatana jest piosenkami m. in. Robbiego Wiliamsa, Franka Sinatry,  Michaela Bubble, z polskimi tekstami Wojciecha Młynarskiego, Jacka Cygana, Jacka Skubikowskiego, Mirki Szawińskiej i Marcina Sosnowskiego. 

W "Przypadkach" każdy znajdzie coś dla siebie - dobrą muzykę, profesjonalną choreografię, kostiumy, a przede wszystkim dużo rozrywki na najwyższym poziomie.

 

"Tworząc koncepcję spektaklu chciałem stworzyć coś uniwersalnego, zabawnego, a zarazem prawdziwego. Efekt - 'Przypadki Roberta R.' - wybuchowa mieszanka muzyczno-wizualna. Kluczem do zobrazowania moich życiowych perypetii był odpowiedni dobór muzyki, która jest nieodłącznym elementem mojego codziennego życia. Widzowie znajdą tu szeroką gamę chwytliwych numerów - od Robbiego Williamsa, przez Gary'ego Numana, na Scott'ie Joplinie kończąc. To uniwersalne utwory, po które wielokrotnie sięgali polscy i zagraniczni artyści. Jestem pewny, że nikt kto zobaczy 'Przypadki' nie będzie zawiedziony! Zapraszam!" -  Robert Rozmus.

 

Artysta bawi, wzrusza, chwilami zmusza do refleksji. Najlepszy aktor musicalowy w Polsce prezentuje perfekcyjny warsztat, gwarantując moc niezapomnianych wrażeń, wieczór godny amatorów rozrywki najwyższych lotów.

 

"Przypadki Roberta R." miały premierę w warszawskim Teatrze Capitol.

Podobnie jak "Robert Rozmus Show" zostały wyprodukowane z myślą o prezentacji na scenach całego kraju.

 


 

  

    
 
  

Copyright (C) 2009 by Robert Rozmus. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: